Záryby

Co nabízíme

Zkušení pedagogové

Dbáme na vstřícnou a respektující komunikaci mezi námi a dětmi. Podporujeme jedinečnost dětí díky nabídce různých typů činností a jsme otevřeni Vašim případným nápadům a návrhům. Snažíme se stále vzdělávat, abychom Vašim dětem mohli být co nejlepšími průvodci.

Kvalitní stravování

Jídlo pro Vaše děti připravuje osvědčená jídelna Na Marjánce v Kostelci nad Labem, a to vždy z kvalitních surovin, bez použití průmyslových polotovarů. Pestrý a různorodý jídelníček podporuje zdravé stravovací návyky dětí.

Začít spolu

Jsme zapojeni do vzdělávacího programu Začít spolu, který klade důraz na podporu kreativity a přirozeného učení dětí s respektem k jejich potřebám, představám a přáním. Třídy jsou uspořádány do center aktivit, které umožňují dětem volit si svůj denní program mezi několika činostmi.

Příjemné prostředí

Disponujeme velkým venkovním hřištěm, které je zčásti zalesněné a poskytuje tak příjemné chvilky pro pobyt venku i v horkých letních dnech. Snažíme se, aby děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu, při nepřízni počasí využíváme náš zahradní altán.

Školka v číslech

• 2 třídy